Morris MD4 Penetrating Fluid, servisní, startovací sprej,

Kód: 159
Neohodnoceno
Značka: MORRIS
240 Kč –37 %
Morris MD4 Penetrating Fluid, servisní, startovací sprej,
240 Kč –37 % 150 Kč 124 Kč bez DPH 150 Kč / 1 ks
Vyprodáno

Detailní informace

Detailní popis produktu

Morris MD4 Penetrating Fluid - multifunkční servisní a startovací sprej - 400 ml

Morris MD4 je efektivní penetrační prostředek s vynikajícími vlastnostmi ochrany proti korozi. Při aplikaci na mokré části má chemie MD4 silnou přitažlivost k podkladovým plochám, a to zcela vytlačuje stopy vody. Z tohoto důvodu je tento produkt také použitelný jako startovací sprej pro motory. Pomocí verze ve spreji, lze krátce nastříkat vlhkem postižené části a kontakty a tím zamezit poklesu napětí a vytlačit všechnu vlhkost, což umožňuje motoru opět normálně nastartovat.

Morris MD4 je také účinná penetrační kapalina pro uvolnění všech zanesených a zkorodovaných kovových dílů. MD4 byl navržen s velmi nízkým povrchovým napětím, což mu dává vynikající pronikavé vlastnosti, a tove spojenís vynikajícím rozpouštěcími a mazacími vlastnostmi. To umožňuje ošetřit i nejnepřístupnější zkorodované části, které mají být rychle demontovány. Zbytkový olejový film působí jako antikorozní ochrana a při aplikaci na rozebrané části usnadňuje opětovnou montáž.

 

Aplikace

  1. Jako aplikátor pro vlhké starty. Jedno krátké 2-3s stříknutí na konektory svíček, kabely a rozdělovač odstraní vlhkost a umožní startovat.
  2. Jako penetrační a servisní olej. Těžce zkorodované a zanesené součásti by se měly očistit nejdříve drátěným kartáčem. Potom je dobré součásti nechat například přes noc nasáknout MD4 (případně tak dlouho jak je potřeba). MD4 se také doporučuje používat vždy před demontáží zrezivělých nebo jinak zanesených součástí.
  3. MD4 je v nabídce v sudech 205l, 25l soudcích, obalech 4 x 5l a nebo ve spreji 400ml.

 

MD4 spolehlivě nahrazuje prostředky jako je například WD 40 a jiné servisní spreje.

 

Fyzikální vlastnosti:

  • Barva: zelená
  • Density @ 15ºC 0.848
  • Kinematic Viscosity @ 40ºC (cSt) 2.14
  • Closed Flash Point (ºC) 46

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Produkty Morris Lubricants využívají pouze tzv. "panenské" základové oleje nejvyšší kvality !

Žádné výrobky od Morris Lubricants NEOBSAHUJÍ recykláty !

Doplňkové parametry

Kategorie: ADITIVA, OLOVO, SPREJE
Hmotnost: 0.3 kg